Ahoj!
Psal se konec roku 2017, tehdy jsme byli ještě částečně rozděleni. Anna studovala VŠ v Praze, Martin pracoval v Sušici a zároveň ho čekala velká výzva v podobě rozhodnutí se, zda podstoupit operaci kolene.
Tehdy to nebylo vůbec lehké rozhodnutí, Martin byl zvyklý na každodenní pohyb, sportovní vytížení a plnou zátěž v práci. Ale šel do toho! Dnes s odstupem času je za to vděčný. Operace se povedla a díky tomu dnes skáče po Šumavě.
Přemýšleli jsme jak se půl roku po operací v rámci rekonvalescence zabavíme a už tehdy jsme občas vyráželi na Šumavu a fotili. Začali jsem postupně sledovat lidi se stejnou zálibou a bavili nás jejich fotky, bohužel nám chyběl prostor, kde by se všichni mohli tak nějak spojit a prezentovat. Co třeba založit sociální síť Fotíme Šumavu? 
No a zbytek už je historie.
Potom, co se Martin přestěhoval do Prahy jsme si začali Šumavy více vážit a celý projekt nabíral samovolně na obrátkách, to jsme nečekali.
Postupně jsme získávali nové a nové kamarády a střetávali se se spoustou zajímavých lidí.
Soutěže, výstavy, dobročinné akce, společné výlety a desetitisíce fotek. Máme za sebou opravdu dost úžasných zážitků, akcí a kilometrů v nohách. Poznali jsme kus Šumavy, stovky úžasných lidí a v hlavě máme další plány a neustále je co vymýšlet. Všichni, které to baví, jsou pro nás hnacím motorem. 
V červenci 2020 jsme měli svatbu. Ne proto, že jsme kvůli našemu malému "dítěti" - Fotíme Šumavu museli, ale protože se máme fakt rádi a navzájem jsme si jak skvělými parťáky, tak hlavně nejlepšími partnery! ❤️
Snažíme aby celý projekt zůstal vždy jen koníčkem a měl takovou rodinou a přátelskou atmosféru. To je to, co vás baví. Máme oba svou vlastní práci, kterou máme rádi a baví nás. Sice celkem daleko od Šumavy, ale takový je život. Anička pracuje na pozici influencer markeťačky v Biano, v Karlíně. Martin se zase stará o oddělení prodeje a podpory pro malé a střední firmy v rámci iSTYLE -   . No a jelikož nevydržíme sedět na zadku, tak si přes léto dáváme svatební maraton a fotíme svatby.
Občas tedy ihned neodpovíme na e-mail nebo zprávu, ale většinou nám to prominete. 
Práci jsme si tak nějak v průbehu rozdělili.
 Anička řeší instagram, Martin zase facebook. Anička více komunikuje přes direct, Martin zase po mailu. Na těchto webovkách se více natrápil Martin a to je asi poznat podle chyb, protože po sobě nečte texty a taky určitě některé články zbytečně natahuje 😁!
Často se také ptáte, na co fotíme a čím třeba točíme videa. Tak my to tady sepíšeme jako celek.
Sony A7IIIR, Sony A7III
Sony 85mm 1.8, Sony 50mm 1.8, Sigma 12-24mm, Hellios 44, Sigma 35 mm 1.4 ART, Sigma 100-400mm
Video pak ve spojení DJI Osmo mobile 2 a iPhone 12 Pro Max.
Postprodukce Adobe lightroom, iMovie, FinalCut na MacBook Pro (15-inch, 2019). Tolik z techniky pro zvědavce.
No kdybyste se chtěli dozvědět něco více, klidně nám napište. A napište i kdyby už jste všechno věděli, každá zpětná vazba je vítána!
Děkujeme!
Submit
Ahoj,děkujeme za zanechání zprávy! Určitě brzy odpovíme!Měj se krásně - Anna a Martin
Back to Top