Velice příjemná vycházka pro všechny věkové kategorie a za každého ročního období. Přesně tak vnímáme trasu z Antýglu na Kvildu/ z Kvildy na Antýgl při Hamerském potoce.
Jo Hamerský potok, to je přesně ten, na kterým si většina nadšených fotografů zkouší poprvé vyfotit vodu na dlouhý čas. Zaparkuje se na Antýglu a běží se hned do lesa, kde na to jsou ideální podmínky.
My jsme si tuto trasu dali jak v zimě, tak i v léte, jen pokaždé v opačném směru. Příjemnější je to samo sebou v létě a cestou z Antýglu. V půli cesty, na Kvildě, si totiž můžete vychutnat kuchyň Hotelu Rankl, a to jsme přesně udělali. 
Na Ranklu je obrovská terasa a spousta míst k sezení. Dokonce i lehátka pro odpočinek. Dali jsme příjemnou večeři a při zlaté hodince se vraceli zpět.
Tak či tak, trávíme vždy hodně času u potoka v jeho horní části, právě na Kvildě. Je to moc hezké a příjemné místo, navíc dost fotogenické. 
A jelikož věříme, že na tento poměrně snadný a nenáročný výlet vezmete i děti, máme ještě jeden tip! Na Kvildě se dobře rozhlédněte kolem sebe. Jsou tu nádherné koně a nejen to...
Pokud platí to, že voda přináší pozitivní energii a nabíjí člověka, pak je tohle ten správný výlet!
Díky - Martin 
Back to Top