Tohle už je vlastně docela příběh. Jedeme takhle z krásného týdne v Rakousku, vydařená letní dovolená, dítě je živé, my skoro taky a najednou nám u Salzburgu přijde zpráva na @dvazafotakem, od Lucie, že jestli prý fotíme taky nemovitosti.
Jakoby asi jo, protože máme super širokáč, na který to prostě vypadá dobře, takže deal done!

A jak to dopadlo?
Takhle nějak...

Když Lucie napsala, že je spokojená, a že tady na základě těchto fotek, začnou roubenku pronajímat, využil jsem svoji drzosti a prořízlé držky k tomu, že jsem hned poptal 3 noci na prodloužený víkend k 17.11..

Povedlo se!

Proč o tom teď píšu?
Protože jasný, nějaká spolupráce, ale hlavně proto, že po roce a půl rodičovství znám priority a možnosti kam s dětmi na víkend, na dovču nebo zkrátka za comfortem, pokus se mateřství a rodičovství dá spojovat se slovem comfort, ale asi mi rozumíte, že?

Nezažili jsme doposud něco tak kidsfriendly, jako je tato roubenka, která v klidu pojme až 3-4 rodiny s dětmi. Míst na vyspání se je opravdu nespočet a hraček je tu vlastně nekonečno. Nám vážně celé 3 noci nic nechybělo, děti byly naprosto spokojený a dokonce si i náš Antonín dokázal třeba 26,3 sekundy hrát sám, aniž by se přizabil pádem ze schodů, takže super.

Hej a ty výhledy? 
Zpátky k roubence! Obrovská zahrada, ohniště, pergola, trampolína a desítky hraček i na ven.
Velká a plně vybavená kuchyně, pračka, dvě koupelny a obrovský balkon, nebo vlastně terasa.
MASAKR!

A teď co tady? Kam na Šumavu? Jak je to daleko a co jsme dělali?
Vlastně jsme tady mohli být celý týden a klidně i pracovat, když to přeženu a bylo to celý týden reálné. Jakože je. 

Nicméně to by nám nedalo, protože jsme zkrátka aktivní rodina, která žije naplno a navíc s námi jeli kamarádi, kteří to mají podobně, protože jsou o jedno děcko napřed a protože jeli prostě vypnout z Prahy na Šumavu.

Hned první den po rozkoukání se, jsme vyrazili na krátkou prochajdu na Chalupskou slať, která je autem cca 17min odtud. 
A víte co? Stačilo zůstat na dětském hřišti před vstupem na dřevěné chodníčky, to totiž bylo jediné, co děcka bavilo. Takže ani kočka hlídačka, ani super nejvíc top the best Bříza na světě a ani křupky je nezajímaly a bylo se na hřišti.
Což berte jako super tip, pokud máte děti! Ale vemte si aspoň pivko, nebo něco do placatky. 


První noc jsme dětem slíbili ranní sníh, vlastně pro našeho Tondu to byl první sníh. Takhle to dopadlo. Děcka nalepené v kuchyni na okně a štěstím přestala mluvit. Skvělý okamžik.

Následoval výlet na naučnou stezku Soumarské rašeliniště, což je cca 30 min autem odtud a po obědě a krátké siestě jsme dali ještě Pustý Hrádek a Kašperk. To je opět cca 22 min autem.
Fajn to bylo! 
No a třetí den jsme dali hřebenovku Třístoličník - Plechý, kde se první parta (Antonín) sesypala již na Trojmezné hoře, druhá půlka bravůrně kousala dál, ale pod Plechým došlo na lámání chleba, nervů a hlavně přišel ošklivý černý mrak a zima.
Takže máme příště co dohánět, že Tome?!
Sečteno podtrženo = nejlepší způsob trávení tohoto významného státního svátku a historické události, díky které vlastně můžeme jeden den stát na bodě, jako je právě Trojmezí, aniž by to někoho sralo!
#díkyžemůžem

A my děkujeme Lucii, že se jednoho dne ozvala a že jsme našli tak boží místo na úprk z města.
OBJEDNEJTE SE! 

You may also like

Back to Top