23.12. 2019 jsme se sešli s těmi nejbližšími, kteří nás za dobu projektu Fotíme Šumavu nejvíce podporují. Jasné, že se nepodařilo se potkat se všemi, protože to bylo přeci jen den před vánoci a taky dost vydatně pršelo, ale přesto to bylo skvělé a mohli jsme vám alespoň malým dárečkem poděkovat!
V taštičce, kterou drží Kuba Fišer alias Kubajsz jste všichni obdrželi cestovatelský zápisníček na následující rok, lahvičku Mana, placku, samolepku a tužku. Skoro taková malá KPZka 😁. Naplánovali jsme okruh na Kepelském Zhůří a počítali pouze s variantou hezkého počasí. Měli jsme dojít až na Pekelskou vyhlídku, ovšem na Hadím vrchu už nás chytl fakt silný slejvák a nedalo se.
Skvěle jsme pokecali a zpříjemnili si tak čekání na ježíška. Na Šumava té doby ještě nebyl sníh a ani nebyla moc zima, takže jsme si tu vánoční náladu museli mezi sebou sami navodit. Měli jsme s sebou i štěňátko Fanouška a již klasicky s Aldou přijela Boogey, neunávná border kolie. Aby toho nebylo málo kamarádi Ondra s Terkou vzali Ninu a nás tedy vedla tahle psí smečka.
Tedy do chvíle, než se na Kepelských mokřadách Fanouš ztratil a mále utopil v louži! Nic vtipnějšího a roztomilejšího nás na cestě již nepotkalo a tak jsme se vydali dobře najíst a ohřát do oblíbeného podniku Chata Rovina, kde jsme trávili příjemné odpoledne.
Na Rovině bylo fakt dobře a pobyli jsme zde více času, než jsme asi čekali. Bylo o nás hezky postaráno. Venku nepřestávalo pršet a přemýšleli jsme, co ještě můžeme asi tak podniknout.
Nakonec jsme ještě nafotili pochmurnou předvánoční atmosféru z kopců nad Sušicí - Dobrá Voda, Svatobor a další. 
Byl to fajn den! Díky
- Martin 

You may also like

Back to Top